تاريخ : یک شنبه 7 مهر 1392برچسب:, | | نویسنده : anonymous

سوسیالیسم: دو گاو دارید، یکی را نگه می دارید، دیگری را به همسایه خود می دهید.

کمونیسم: دو گاو دارید، دولت هر دو آنها را می گیرد تا شما و همسایه تان را در شیرشان شریک سازد.

فاشیسم: دو گاو دارید، شیر را به دولت می دهید. دولت آنرا به شما می فروشد.

کاپیتالسم: دو گاو دارید، هر دو آنها را می دوشید، شیر ها را بر زمین می ریزید تا قیمت ها همچنان بالا بماند.

نازیسم: دو گاو دارید، دولت به سوی شما تیراندازی می کند و هر دو گاو را می گیرد.

آنارشیسم: دو گاو دارید، گاو ها شما را می کشند و همدیگر را می دوشند.

سادیسم: دو گاو دارید، به هر دوی آن ها تیر اندازی می کنید و خودتان را در میان ظرف شیر ها می اندازید.

آپرتاید: دو گاو دارید، شیر گاو سیاه را به سفید می دهید ولی گاو سفید را نمی دوشید.

دولت مرفه: دو گاو دارید، آنها را می دوشید و بعد شیرشان را به خودشان می دهید تا به نوشند.

بوروکراسی: دو گاو دارید، برای تهیه شناسنامه آنها هفده فرم را در سه نسخه پر می کنید ولی وقت ندارید شیر آنها را بدوشید.

سازمان ملل: دو گاو دارید، فرانسه شما را از دوشیدن آنها وتو می کند. آمریکا و انگلیس گاو ها را از شیر دادن به شما وتو می کنند. نیوزلند رای ممتنع می دهد. چین و روسیه هم باج میگیرن!

ایده آلیسم: دو گاو دارید، ازدواج می کنید. همسر شما آنها را می دوشد.

رئالیسم:دو گاو دارید، ازدواج می کنید، اما هنوزهم خودتان آنها را می دوشید.

رمانتیسم: دو گاو داریم، عاشق هم می شوند.

متحجریسم: دو گاو دارید، زشت است شیر گاو ماده را بدوشید.

فمینیسم: دو گاو دارید، حق ندارید شیر گاو ماده را بدوشید.

پلورالیسم: دو گاو نر و ماده دارید، از هر کدام شیر بدوشید فرق نمی کند.

لیبرالیسم:دو گاو دارید، آنها را نمی دوشید چون آزادیشان محدود می شود.

دموکراسی:دو گاو دارید، از همسایه ها رای می گیرید که آنها را بدوشید یا نه.

javahermarketتاريخ : شنبه 6 مهر 1392برچسب:, | | نویسنده : anonymous

۱۳ عضو بدن که نیازی به آنها نداریم :

۱. ماهیچه سابکلاویوس: ماهیچه کوچکی است که شانه را به اولین دنده وصل می‌کند. این ماهیچه فقط در صورتی مفید بود که انسانها روی چهار دست و پا راه می‌رفتند. بعضی از افراد یکی و بعضی دیگر دو تا از این ماهیچه دارند. تعدادی نیز فاقد این ماهیچه هستند.

۲. آپاندیس: این عضو به انسانهای اولیه در هضم گیاهان کمک می‌کرد. امروزه هر سال سیصد هزار آمریکایی آپاندیس خود را عمل می‌کنند (برمی‌دارند).

۳، مجراهای شیر در مردان

۴. دندانهای عقل: این دندانها به انسانهای اولیه که مقدار زیادی از گیاهان تغذیه می‌کردند در جویدن غذا کمک می‌کردند. امروزه فقط 5 درصد جمعیت دندانهای عقل سالمی دارند.

۵، ماهیچه های گوش بیرونی: سه ماهیچه که به انسانهای اولیه اجازه می‌داد تا گوشهای خود را (مانند سگ و گربه) تکان دهند.

۶. دنده گردن: دنده‌های کوچکی است که در یک درصد از انسانها مشاهده می‌شود و می‌تواند باعث مشکلات عصبی یا سرخرگی شود. این دنده‌ها باقیمانده عصر خزندگی در انسان هستند.

۷. مژه سوم: پرندگان از این مژه برای حفاظت از چشم و پاک کردن گرد و غبار استفاده می‌کنند. انسانها قسمت کوچکی از این مژه را در داخل گوشه چشم خود دارند.

۸. ماهیچه پالماریس: ماهیچه درازی است که از آرنج تا مچ کشیده شده. از این ماهیچه برای آویزان شدن و بالا رفتن استفاده می‌شده است. یازده درصد انسانها فاقد این ماهیچه هستند.

۹. مو: درحالی که ابروها از ریزش عرق جلوگیری می‌کنند و یا اینکه موی صورت مردان ممکن است برای زنان جذاب باشد اکثر موهای بدن انسان هیچ کار خاصی انجام نمی‌دهند.

۱۰. بلند کننده موی بدن : حیوانات با استفاده از این ماهیچه موهای خود را به منظور بیشتر گرم شدن یا ترساندن حیوانات دیگر پف می‌کنند. با کمک همین ماهیچه است که مو بر تن ما سیخ می‌شود!

۱۱. ماهیچه پالانتاریس: این ماهیچه پا به میمون‌ها کمک می‌کند تا بتوانند با پای خود چنگ بزنند. 9 درصد از انسانها فاقد این ماهیچه هستند.

۱۲. استخوان COCCYX : کنترل کننده دم حیوانات. حیوانات از دم برای تعادل یا ارتباط استفاده می‌کنند. خارج کردن این استخوان از بدن هیچ مشکلی برای سلامتی ایجاد نمی‌کند.

۱۳. سیزدهمین دنده: این دنده در گوریل‌ها و شامپانزده‌ها وجود دارد ولی فقط هشت درصدانسانها دارای این دنده اضافی هستند.

javahermarketتاريخ : پنج شنبه 24 اسفند 1391برچسب:, | | نویسنده : anonymous

مدتی است ایمیلی با محتوای زیر در میان مردم پخش شده و در فیس بوک نیز قابل مشاهده است:


کربلا صحرا نبود ، جلگه بود )
هوا اونقدر هم گرم نبوده ، حسین هم تشنه لب نبوده !
------------------------------
-------------------------------------------
دهم عاشورا
ای سال 61 هجری قمری برابر با 21 مهرماه سال 59 هجری شمسی است /بله عاشورا در فصل پاییز بوده !
پس این جنگ در گرمای تابستون نبوده بلکه در اواخر مهرماه و در فصل پاییز بوده / به نرم افزار های آنلاین تبدیل تاریخ مراجعه کنید
حتی
اگر گرما هم بوده باشد برای هر دو سپاه این مسئله بوده!
-------------------------------------------------------------------------
کربلا صحرا نیست بلکه یک جلگه ی حاصلخیز در کنار رود پر آب فرات است. در این جلگه ی حاصلخیز بیش از شصت درصد مایحتاج کشاورزی مردم عراق تولید می شود. حالا صادرات عظیم خرمای عراق هم که مربوط به این منطقه است بماند.
-----------------------------------------------------------------------
امام سوم شیعیان و لشگرش تشنه نبوده اند.
اولا در صورت نبود آب هم می توانسته اند ازشیر شترهایشان استفاده کنند. که خوردن این شیر در میان مردم عرب بسیارپر طرفدار است.
دراحادیث و روایات و کتب تاریخی اسلامی متفقا همگی به نوره کشیدن امام حسین پیش از آغاز جنگ می پردازند. نوره همان واجبی است و برای استفاده از این ماده نیاز به آب برای دوش گرفتن است !
پس چطور آب در دسترس نبوده ؟
--------------------------------------------------------------------------
می گویند لشگر یزید آب را بر سپاه حسین بسته است !
چگونه ممکن است کسی بتواند روزدخانه ی پر آب فراط را ببندد؟
رودخانه ای که عرض آن در بعضی مناطق به چند صد متر می رسد !
-------------------------------------------------------------------------
اشکالی که وارد است اینست که اگر امام حسین برای جنگ میرفته چرا خانواده و بچه های کوچکش را همراه آورده بوده ؟
اگر امامان شیعه ادعا داشتند که از غیب مطلع اند و می دانسته اند که قرار است کشته شوند آیا قدرت تصمیم گیری باری مقابله با بحران را نداشته اند ؟
آیا کشته شدن حسین بهتر از پیروزی او و برقراری یک حکومت اسلامی مورد میلش بوده ؟
در کتاب تاریخ طبری یکی از دلایل جنگ ، دعوای عشقی میان حسین و یزید بر سر دختری زیبارو به نام ارینب دختر اسحاق آورده شده است که اگر دوست داشتید در این زمینه تحقیق کنید.
------------------------------------------------------------------------
نظرتان درباره ی این سخن حسین چیست ؟
ما از تبار قریش هستیم و هواخواهان ما عرب و دشمنان ما ایرانی ها هستند.
روشن است که هر عربی از هر ایرانی بهتر و هر ایرانی از دشمنان ما هم بدتر است. ایرانی ها را باید دستگیر کرد و به مدینه آورد و زنانشان را به فروش رساند و مردانشان را به بردگی و غلامی اعراب گماشت.
امام سوم شیعیان / کتاب «سفینه البحار و مدینه الحکام و الآثار» صفحه 164 نوشته شیخ عباس قمی
شیخ عباس قمی از برجسته ترین روحانیون شیعه و نویسنده کتاب مفاتیح الجنان است  )

javahermarketادامه مطلب
تاريخ : پنج شنبه 24 اسفند 1391برچسب:, | | نویسنده : anonymous

http://www.jazzaab.ir/upload/4/0.536276001352651619_jazzaab_ir.jpg

ما نمی توانیم به تنهایی بار مشکلات را به دوش بکشیم ،باید همه کوله بار مشکلاتمان را ببندیم به دست خدا بسپاریم و بعد حرکت کنیم در غیر این صورت ،تنش های روانی و ترس از هجوم انواع و اقسام مشکلات و اندیشیدن به تنهایی ها نابودمان می کند.

اما اگر مدام در خاطر بیاوریم که خدایی هست در همین نزدیکی ها که از احوال همه ما با خبر است و مدام صدایش بزنیم ابتدا طمأنینه و آرامش خاطر پیدا خواهیم کرد و بعد هم إن شاء الله گشایش در امورمان، نباید نا امید شد نا امیدی یعنی اینکه قدرت خداوند از تورم از تحریم از فقر و ... کمتر است ،هر کس خدا را بخواند و امیدوار به رحمتش باشد محال است که گشایش امرش نرسد این وعده خود خدای متعال در قرآن است .

از آنجایی که همه ما در فشاری سنگین هستیم و از حال و روز هم با خبریم وقتی که اندوه و گاه مضطرب و پریشان بودن عزیزان هموطنمان را شاهدیم بنا را بر آن گذاشتیم که از چشمه ای که در سختی ها بزرگان و پیشوایان دین ما از آن سیراب شده و راه به آسودگی خاطر برده اند. ما نیز جرعه ای بنوشیم و با شما قسمت کنیم باشد که با توکل به خداوند متعال و ذکر دائمی او حداقل روح و جان خود را از تنش برهانیم و از بیماری های عصبی و روانی حفظ کنیم . بنابراین اذکاری که موجبات آرامش خاطر را فراهم می آورد از منابع مختلف استخراج کرده در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم باشد که آرامش گمگشته خود را باز یابیم.

امام صادق علیه السّلام فرمود: هنگامى كه یوسف علیه السّلام در زندان‏ به سر می برد جبرئیل نزد او رفته و به او گفت: اى یوسف پس از هر نماز واجب این دعا را بخوان: «اللّهمّ اجعل لی من أمری فرجا و مخرجا و ارزقنی من حیث أحتسب و من حیث لا أحتسب»

javahermarketادامه مطلب
تاريخ : شنبه 19 اسفند 1391برچسب:کتاب ژول ورن,جزیره اسرار آمیز, | | نویسنده : anonymous

اثر جالب و زیبای ژول ورن تقدیم شما می گردد:

دانلود  

javahermarketتاريخ : جمعه 11 اسفند 1391برچسب:, | | نویسنده : anonymous

 نشریه تایمز آنلاین با توجه به محتوی وب سایتهای آموزشی و میزان اعتبار مطالب آنها به معرفی ۱۰ وب سایت برتر آموزشی پرداخته است که هر یک به گونه ای در آموزش و اطلاع رسانی به انسانها نقش اساسی به عهده دارند.

در گذشته شیوه های متفاوتی برای جمع آوری اطلاعات درباره مباحث مختلف علمی وجود داشت که اکثر آنها بسیار محدود و ناکامل بودند. با گسترش اینترنت در ریشه های زندگی مدرن، این ابزار جایگزینی وسیع و قابل اطمینان برای منابع قدیمی و دایره المعارفها شد که از سرعت و تعامل بالاتری نیز برخوردار است.

امروزه اینترنت در کنار تمامی کاربردهایش ابزاری آموزشی نیز به شمار می رود که بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان از آن به عنوان مرجع اطلاعاتی و آموزشی برای انجام تکالیف و پروژه های خود بهره می برند. نشریه تایمز آنلاین نیز بر همین اساس لیستی از ۱۰ وب سایت آموزشی برتر را

از دیدگاه خود ارائه کرده است.

نشنال جئوگرافیک (nationalgeographic.com): نشریه ای که دامنه وسیعی از اطلاعات علمی را از فضا و محیط زیست تا حیوانات و جهان موسیقی در خود می گنجاند، اما مهمتر از همه این نشریه اشتیاق زیستن را در جهان گسترش می دهد و با استفاده از آن به بهبود شرایط محیط زیست کمک می کند.

javahermarketادامه مطلب
تاريخ : جمعه 11 اسفند 1391برچسب:, | | نویسنده : anonymous

 

ویژگی ها و امکانات نرم افزار


1-مخزن عظیم صوتی:یک مخزن عظیم صوتی با 5000 صوت طبقه بندی شده که قابلیت به روز رسانی نیز پشتیبانی می کند .صوت ها در 8 فصل مختلف طبقه بندی شده اند.1-قرآن 2-ادعیه 3- ولایت 4-سخنرانی 5-مشاوره 6-مداحی 7- مولودی 8-سایر
 

2-انعطاف پذیری بالا:این پلیر انطاف پذیری بالایی دارذ و با توجه به نیاز کاربر به شکل ها و اندازه های مختلف قابل تغییر است .همچنین نرم افزار به صورت دو حالته درست شده و قابلیت پخش صوت به صورت عادی یا آنلاین را دارد . اگر صوت در مخزن صوتی موجود باشد حالت اول فعال میشود و اگر نباشد حالت دوم فعال میشود. در صورتی که صوت را دانلود کنید صوت به صورت خودکار در نرم افزار ذخیره شده و حالت اول فعال میشود.ضمن اینکه نرم افزار از قسمت های جداگانه ای تشکیل شده که هر کدام می تواند در حکم یک نرم افزار مستقل عمل کند و در صورت نیاز به صورت یک نرم افزار به هم پیوسته در می آید. 

javahermarketادامه مطلب
تاريخ : پنج شنبه 3 اسفند 1391برچسب:, | | نویسنده : anonymous
دانلود 100 ترانه ماندگار ایران
01 Dariush - Dastaye To 3.3M
02 GooGoosh - Mordab 4.5M
03 Moein - Elahe Naz 4.4M
04 Dariush - Yaavare Hamishe Momen 7.3M
05 Fereydoun Foroghi - Yare Dabestanie Man 3.3M
06 Faramarz Aslani - Age Yerooz 3.6M
07 Googoosh - Pol 4.4M
08 Hayedeh - Shanehayat 8.3M
09 Dariush - Shaghayegh 5.2M
10 Mohammad Noori - Jane Maryam 9.3M
11 GooGoosh - Gharibe Ashena 3.6M
12 Ebi - Poost Shir 4.3M
13 Dariush - Cheshme Man 4.5M
14 Farhad - Koodakane 4.6M
15 Hayedeh - Soghati 5.7M
16 Shajarian - Morghe Sahar 5.4M
17 Dariush - Shame Mahtab 4.9M
18 Ebi - Setarehaye Sorbi 4.6M
19 GooGoosh - Hamsafar 4.4M
20 Shadmehr - Aghili Taghdir 4.3M
21 Dariush - Faryaad Zire Ab 4.7M
22 Mahasti - Bia Benevisim 4.8M
23 Shadmehr Aghili - Alamat Soal 8.8M
24 Hassan Golnaraghi - Mara Beboos 2.9M
25 Ebi - Maste Cheshmaat 4.4M
26 GooGoosh - Adama 7.0M
27 Haydeh - Sagi 3.8M
28 Reza Sadeghi - Vaysa Donya 4.4M
29 Siavash Ghomayshi - Alaki 2.7M
30 Music Academy Googoosh - Ye Harfayi 6.2M
31 Dariush - Dobareh Misazamat Vatan 10.6M
32 Ebi - Derakht 6.3M
33 Toofan - Khodayeh Asemoonha 2.3M
34 Aref - Eshghe to nemimirad 5.1M
35 Dariush - Jashne Deltangi 4.8M
36 Ehsan Khaje Amiri - Salame Akhar 8.4M
37 GooGoosh - 2Panjereh 4.4M
38 Simin Ghanem - Gol E Goldoon 3.3M
39 GooGoosh - Mano Gonjeshkaye Khone 3.9M
40 Farhad - Gonjeshgak Ashi Mashi 4.0M
41 Dariush Ebi - Noon O Panir O Sabzi 15.2M
42 Dariush - Booye Gandom 7.9M
43 Ebi - khali 4.7M
44 GooGoosh - Kavir 3.2M
45 Dariush - VATAN 3.7M
46 Mahasti - Delam Tangeh 3.0M
47 Vigen Delkash - Bordi Az Yadam 4.6M
48 Banan - Ey Iran 5.0M
49 Sattar - Booye Baroon 5.2M
50 Farhad - Jomeh 4.2M
51 Kourosh Yaghmaei - Gole Yakh 4.8M
52 GooGoosh - Makhlough 3.5M
53 Ebi - Khalij 3.5M
54 Hayedeh - Roozhaye Roshan 3.9M
55 GooGoosh - Jaddeh 4.1M
56 Ebi - Mohtaj 4.9M
57 Fereydoon Foroughi - Ghoozake Pa 4.6M
58 Siavash Ghomeishi - Farangees 3.4M
59 Mohsen Chavoshi - Sange Saboor 6.4M
60 Dariush - Sale 2000 5.0M
61 Haydeh - Masti 5.6M
62 GooGoosh - Hejrat 5.0M
63 Ebi - Shabzade 4.5M
64 Dariush - Talayedar 7.8M
65 Ebi - Ki Ashkato Paak Mikoneh 4.5M
66 GooGoosh - Marham 4.0M
67 Siavash Ghomayshi - Jazireh 4.3M
68 Ebi - Geryeh Nakon 4.3M
69 Vigen - Mahtab 2.9M
70 Aref - Soltane Ghalbha 4.2M
71 Siavash Ghomayshi - Neghab 4.5M
72 Farhad - Shabaneh 5.0M
73 Siavash Ghomayshi - Tasavor Kon 3.8M
74 Dariush - Be Bachehamoon Chi Begim 6.0M
75 Ebi - Ba To 5.7M
76 Shohreh - To Ke Nisti 3.6M
77 Ebi - Shekar 3.3M
78 Shadmehr Aghili - Adat 3.9M
79 Afshin Moghadam - Zemestoon 2.4M
80 Ramesh - Rood khooneha 5.5M
81 Javad Badizade - Shod khazan 2.9M
82 GooGoosh - Shabe Shishei 3.5M
83 Vigen - Chera Nemiraghsi 4.4M
84 Dariush - Tekieh bar baad 4.2M
85 GooGoosh - HayaHoo 4.8M
86 Shahram Shabpareh - Paria 5.4M
87 Shadmehr Aghili - Setareh 4.5M
88 Marzieh - Sange Khara 6.3M
89 Yas - Az Chi Begam 8.9M
90 Naser Saboori - Dokhtare Hamsaye 2.6M
91 Hayedeh - Shabe Eshgh 4.8M
92 Farzin - Gerye Nakon 9.8M
93 Googoosh - Talaagh 7.6M
94 Moein - Safar 5.8M
95 Farhad - Marde Tanha 3.0M
96 Siavash Ghomayshi - Ghoroob 3.9M
97 Faramarz Aslani - Del Asireh 2.8M
98 Manouchehr Sakhaei - Kalaghha 3.5M
99 Sattar - Gole Pooneh 4.4M
100 Maziar - Mahigir 5.7M

javahermarketصفحه قبل 1 صفحه بعد
  • راه آینده
  • بامبی